blog
nowe wpisy
12-Sierpień-2019 (21.32), autor: Jan Drechsler

#23161. Odpowiedź

​Pytanie brzmi tak: czy ja muszę się zachowywać racjonalnie? Odpowiedź jest prosta i krótka. Nie! Wcale nie muszę wykonać zamierzonego planu, wcale nie muszę jechać tam, gdzie chciałem, wcale nie muszę się niczym martwić. Odrobiną lenistwa pragnę uświetnić światowy dzień pracoholika.

Mam ochotę się wyspać, zdystansować i mieć wszystko tam, gdzie być powinno, chociażby się miała moja przygoda z nieróbstwem skończyć katarem w nosie albo innym objawem rozluźnienia po przeciwnej stronie ciała.

Tyle mam do powiedzenia na temat dzisiejszej normalności.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.