blog
nowe wpisy
19-Kwiecień-2017 (14.38), autor: Jacek

#10740. Odwagi, młodzieńcze, odwagi!

Trzy, dwa, jeden, start! Wchodzę na wagę po dwóch tygodniach nieważenia. Ile będzie. Z diety w tym czasie niewiele zostało, podróż, brak regularności. No, może tylko uważałem, by nie jeść tłusto… Dobra, raz kozie śmierć. Pani Ola podchodzi do wagi, przesuwa odważniki (to waga lekarska, jaką pamiętamy z dzieciństwa). I wynik. 103 z hakiem. Czyli, w sumie, 11,5 kg w dół. To już nie zgrzewka wody. To zgrzewka plus (prawie) dwie butelki mniej. Cieszy.

Cieszy jeszcze coś. To mianowicie, że mnie to wszystko nie męczy. Nie ssie mnie w żołądku, nie skręca mi flaczorów z głodu. Chcę jeść, sięgam po jabłko. Zagryzę, wystarcza na godzinę, może nawet dwie. Nawet w czasie wyjazdu nie jest źle. Owoce są wszędzie, jedzenie w restauracjach też, okazuje się, można wybrać chude, nietuczące. Ot i cała filozofia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.