blog
nowe wpisy
12-Styczeń-2020 (20.23), autor: Jan Drechsler

#25401. Oglądałem!

Niedawno, bodajże podczas Turnieju Czterech Skoczni, pisałem, że mnie skoki jakoś w tym roku nie wciągają. Oczywiści! Przed telewizor nie wciągają, bo gdzieżbym się dał wciągnąć na wierzchołek skoczni narciarskiej! Za żadne skarby świata.

Dzisiaj oglądałem konkurs Pucharu Świata, tym razem zawodnicy fruwali w Predazzo na skoczni normalnej. Pisząc o normalnej, mam na uwadze tę, na której długość skoku mieści się na granicy 100 metrów, czasem zalicza się taką do średnich. Niech sobie ją nazywają jak chcą, dla mnie żadna nie jest normalna. Skoczków uważam za śmiałków graniczących z szaleństwem i podziwiam nawet tych, którzy nie kwalifikują się do II tury.

Nasi wylądowali świetnie, Dawid Kubacki był trzeci, a Żyła i Stoch zajęli ex aequo miejsce czwarte. Dobre miejsca, styl perfekcyjny, warto było kibicować.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.