blog
nowe wpisy
11-Czerwiec-2018 (20.37), autor: Jan Drechsler

#17181. Opatrunek

​Zabawa z nożem jest niebezpieczna i zwykle kończy się okaleczeniem. Ja nożem nie bawiłem się, pracowałem, ale nie wykazałem należytej ostrożności. Jedno ciachnięcie i kawałek skóry ścięty, Taki jestem artysta!

Gdybym zrobił tradycyjny opatrunek, plasterek nakleił zabandażował, rana krwawiłaby do teraz. Kolejny raz wygrał mój sposób, który stosuję od dawna. Na palcu mam małe draśnięcie, a jutro nikt nawet nie będzie widział ucięcia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.