blog
nowe wpisy
11-Kwiecień-2019 (18.44), autor: Jan Drechsler

#21423. Opony!!!

​Tempo upływającego czasu mierzy się różnymi metodami, a pomiaru dokonuje się kilkoma licznikami. Najbardziej dostępne to zegarek i kalendarz, one w codzienności towarzyszą człowiekowi na każdym prawie kroku. Nie trzeba się wysilać chcąc sprawdzić, która jest godzina albo data.

Wysilić się trzeba, żeby przypomnieć sobie o zmianie opon, a ta czynność jest także miernikiem upływającego czasu. I to podwójnie. Najpierw dlatego, że zmienić je trzeba dwa razy do roku i to mierzy czas. Nieco ważniejszym czynnikiem upływu czasu jest jakość protektora. Ważniejszym i nierzadko boleśniejszym, bo wiązać się może z kupnem nowego ogumienia.

Umówiłem się na zmianę samochodowego obuwia na przyszły tydzień. Nie pamiętam w jakim stanie zostawiłem letnie gumy w październiku. Jeśli będą tragiczne, to…

Przypomniałem sobie o chęci zamiany auta. Jasne! Najlepiej kupić nowe opony razem z nowym samochodem!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.