blog
nowe wpisy
23-Wrzesień-2018 (20.39), autor: Jan Drechsler

#18621. Ostrzeżenie

Kiedy wchodziłem do Parku Wodnego dostałem esemesa. Było to ostrzeżenie przed możliwością wystąpienia silnych wiatrów, mówiąc szczerze nie przyglądałem się zbytnio treści.

Wracając przeczytałem komunikat dokładnie, będą silne wiatry na południu województwa. Później usłyszałem w radiu, że faktycznie będzie wiało w górach. Nie wiem, czy przypadkiem nie dotyczy to także Tarnowskich Gór. Tak na wszelki wypadek schowałem jedno auto w garażu, bo wprawdzie w Tarnowskich Górach nie mieszkamy, ale Zbrosławice leżą nieopodal, więc spodziewać się można, że jakiś zabłąkany podmuch wywieje samochód kilka posesji dalej.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.