blog
nowe wpisy
08-Lipiec-2018 (21.42), autor: Jan Drechsler

#17548. Otwarcie

​Ciekawość mnie zżerała jak wygląda wyremontowany wiadukt na ul. Częstochowskiej. Pojechaliśmy dzisiaj wieczorem do Tarnowskich Gór. Agnieszka do kościoła, ja na spacer po mieście. Kroki skierowałem właśnie do wiaduktu. Już z daleka wbijała się w oczy świeżość, a z bliska też wyglądało weselej, niż poprzednio. Mijałem się z pewną parką, która też przyszła oglądać wynik remontu. Pańci nie podobał się kolor ścian. Zapewne zmieni zdanie, kiedy pierwsi artyści z bożej łaski wymalują coś sprayem albo napiszą deklarację miłości do jakiegoś klubu piłkarskiego. Możliwa jest też odwrotna wersja tego ostatniego, czyli napis, który klub jest… wiadomo w co…

Jednym słowem dokonałem niedzielnego otwarcia obiektu. Jako wierny tarnogórzanin uważam, że jest nieźle wykonany. Sam widok nie musi wzbudzać zachwytu, nie z powodów wizualnych robiono przebudowę. Jak odbyło się oficjalnie otwarcie, tego nie wiem. Nie przypuszczam, że po nim pozostała na chodniku mała piersiówka po wódce, ani tym bardziej zwały butelek za parkanem w pobliżu wiaduktu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.