blog
nowe wpisy
20-Listopad-2018 (22.10), autor: Jan Drechsler

#19498. Pada

​Skoro przyszła zima, to muszą się pokazywać różne jej atrybuty. Pada śnieg, nie wiem czy teraz jeszcze sypie nieco z nieba, ale kilka godzin temu było bardzo biało. Niech sobie pada, byle ktoś odśnieżył drogi, byle nie było zbyt ślisko.

Padała także polska reprezentacja w Portugalii 1:0, ale atakowany Milik padł w polu karnym i jest nieco odmiana sytuacji.

Padła bramka i teraz jest 1:1. Meczu nie oglądam w dosłownym tego słowa znaczeniu. Śledzę losy naszych, ale padam z nóg, a chciałbym coś skończyć.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.