blog
nowe wpisy
17-Październik-2017 (19.26), autor: Jan Drechsler

#13483. Pan Hilary

Miałem przygodę podobną do tej z wierszyka Juliana Tuwima, niczym pan Hilary szukałem okularów. Zaczęło się od tego, że torbę z wieloma potrzebnymi rzeczami umieściłem na tylnym siedzeniu samochodu. Zwykle wszystkich pouczam, że to jest niebezpieczne, bo przy nieco ostrzejszym hamowaniu przedmioty spadają na podłogę z przeróżnymi skutkami. Dzisiaj o świcie okazałem się być głupszy od samego siebie, bo jadąc byłem zmuszony przyhamować i cały pakunek wykopyrtnął się. Na parkingu otwarłem tylne drzwi i zobaczyłem mieszaninę dokumentów, ubrań ochronnych, pieczątek i wielu innych obiektów tak potrzebnych jak całe to banalne z pozoru wydarzenie.

Jeździłem to tu, to tam, aż a pewnym momencie potrzebne mi były okulary do patrzenia z bliska. I tu nastąpił szok. Bryli nie ma! Nigdzie nie ma! Wydzwaniałem wszędzie, gdzie byłem w ciągu dnia. Oczywiście, że najpierw przegrzebałem cały samochód, już taki głupi to ja nie jestem! Bez skutku.

W końcu znalazłem, były w aucie na podłodze, na widocznym miejscu. Powinienem był mniej się denerwować, a więcej patrzeć. Na usprawiedliwienie muszę stwierdzić, że zginęły mi okulary do bliży, więc jak je miałem znaleźć tuż przed nosem?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.