blog
nowe wpisy
18-Lipiec-2018 (19.51), autor: Jan Drechsler

#17698. Parasole

​Pogoda deszczowa, raz leci kapuśniaczek, to znowu leje na głowy i nie tylko przecież. Najpotrzebniejszym przedmiotem podczas wędrówek po codzienności stał się parasol. Większość kierowców najczęściej ma parasol w samochodzie. Opuszczając auto rzadko kto zabiera ten rekwizyt ze sobą.

Wczoraj, gdy przyjechałem pod zakład nie padało jeszcze, a gdyby nawet leciał drobny deszczyk, też nie zabrałbym parasola z bagażnika. Z cukru nie jestem, ani z soli, ani z innego rozpuszczającego się surowca. Niestety po jakimś czasie lunęło. Jedynym sposobem na niezmoknięcie w drodze powrotnej na parking, było pożyczenie od koleżanki parasolki, żeby przynieść swój ochraniacz przeciwdeszczowy z mojego auta. Nie będę opisywał w jakim stanie był ten jej, mój okazał się wcale nie lepszy.

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, że parasole niszczeją leżąc w bagażniku. Te dwa powyższe przypadki nie są odosobnione. Często widzę, jak po parkingach chodzą ludzie z nietoperzami nad głową. Jedynym sposobem na problem wydaje się być konieczność corocznego przeglądu parasoli samochodowych. Ja swój otwarłem wczoraj pierwszy raz po trzech latach.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.