blog
nowe wpisy
16-Maj-2018 (20.45), autor: Jan Drechsler

#16814. Patelnia

​Samotne chwile w domu natchnęły mnie do końcowego etapu przygotowania sobotniego programu. Wszystko, co jeszcze rano było dla mnie rozpaczliwie pogmatwane, naraz ujrzałem prosto podane jak na patelni. Siedziałem poprawiając kolejne sceny, przydzielałem role, szło mi bardzo dobrze.

Trochę mnie tylko niepokoił smrodek spalenizny. Myślałem, że ktoś grilluje w sąsiedztwie… Nie, to ja spaliłem patelnię! Zanim usiadłem do komputera postawiłem ją na gazie, przedtem zalawszy wodą. Chciałem posprzątać po obiedzie.

Patelnia była już wiekowa. Kupię nową, będę miał przy czym napisać kolejny program.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.