blog
nowe wpisy
10-Czerwiec-2018 (20.50), autor: Jan Drechsler

#17148. Pielgrzymka

Ostatnio moimi losami codzienności kierują szybkie decyzje. Nie znaczy to, że nieprzemyślane albo pozbawione innego sensu jak tylko zachcianka.

Wczoraj wieczorem po powrocie z Industriady planowaliśmy sobie z Agnieszką niedzielę. Przypomniało mi się o pielgrzymce weterynaryjnej do Częstochowy. Pojechaliśmy.

Ludzi dosyć sporo, czy byli znajomi, pewnie tak, ale jak stwierdziłem po mszy, nie przyjechałem na Jasną Górę, żeby szukać koleżanek i kolegów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.