blog
nowe wpisy
19-Marzec-2019 (15.03), autor: Jan Drechsler

#21040. Pierwsze urodziny

Na św. Józefa przyszła w ubiegłym roku na świat Barbara. Rok minął jak z bicza strzelił, wnuczka chodzi już perfekcyjnie, apetyt dopisuje, problemów z nią nie ma, oby tak dalej.

W naszej rodzinie tak się poukładało, że Mateusz ma dwóch synów, a Szymon dwie córki. Wiem jak to jest z jedną córką, ale z dwiema, tego się nie dowiem osobiście, mogę jedynie obserwować wnuczki.

Gdy w niedzielę byliśmy w Szczerbicach zapytałem pierworodnego, czy uważa, że miło jest mieć dwóch synów. Potwierdził, a potem powiedział:

- Kiedy byłem chłopcem stale zastanawiałem się, czego ty od nas chcesz, czemu się nasz czepiasz? Teraz już się dowiedziałem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.