blog
nowe wpisy
15-Wrzesień-2019 (19.11), autor: Jan Drechsler

#23642. Po przyjeździe

​Kolejny spektakl za nami, bardzo stresowy, ale też sympatyczny. Syrynia niby na uboczu powiatu wodzisławskiego, należy też dodać, że także województwa, ale przecież nie o to chodzi, żeby robić takie widowiska stale w miastach. Podobną refleksją podzielił się na estradzie także wiceminister energii Adam Gawęda. Poza tym cywilizacja robi swoje i utwór będzie można obejrzeć za tydzień w programie TVP3 Katowice, konkretnie 22.09.2019 r. o godzinie 19:15, co oznacza, że może trafić do wielu domów.

Żeby było do kompletu, dzień wcześniej, czyli 21.09.2019 r. o godzinie 18:00 także wystawiamy “Trzy krople krwi” w studiu koncertowym Polskiego Radia Katowice. Nagrana zostanie skrócona wersja, bo musimy się zmieścić w 55 minutach. Skrót dotyczyć będzie narracji. Kiedy wyemitują utwór na antenie, tego nie wiem, ale z pewnością będzie dostępny w internecie prawie zaraz po spektaklu.

Co dalej z utworem? nie wiem dokładnie, ale są zamówienia na kolejne i żeby było ciekawiej już dwa mam prawie napisane.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.