blog
nowe wpisy
16-Kwiecień-2019 (22.08), autor: Jan Drechsler

#21483. Pożar w Paryżu

​Płomienie zdewastowały katedrę Notre Dame. Każdy żywioł jest konsekwentny w postępowaniu z dopadniętą ofiarą. Tyle się dzisiaj o tragedii mówi, pisze i pokazuje, że moje słowa niczego nie wniosą do relacji.

Przypomnę tylko pewien epizod z Biblii jako, że mamy Wielki Tydzień. Kiedy Jezus wyganiał sprzedających ze świątyni. Zapytany jaki znak pokaże Żydom, odpowiedział, żeby zburzyli świątynię, a on ją odbuduje w trzy dni. Wiemy, co Jezus miał na myśli. Paryskiej katedry w tak błyskawicznym tempie żadna firma nie obuduje.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.