blog
nowe wpisy
16-Lipiec-2018 (19.12), autor: Jan Drechsler

#17676. Pożar w uzdrowisku

​Wyjechaliśmy wczoraj z Jedliny Zdroju po śniadaniu. Przed zupełnym opuszczeniem miejscowości zatrzymaliśmy się przy pijalni wód mineralnych, ale dosłownie na kilkanaście minut. Degustacja podziemnych specjałów leczących choroby przewodu pokarmowego dała w moim przypadku taki efekt, że czułem na języku delikatny nalot.

Wspominam ten moment, bo dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w nicy spłonął dach budynku w pobliżu pijalni i nadpalone zostało pokrycie sąsiadującego z nim szpitala. Nikt nie ucierpiał, ale straty są znaczne.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.