blog
nowe wpisy
06-Luty-2020 (20.44), autor: Jan Drechsler

#25759. Pociąg

​Zamieszanie zrobiło się w związku z pociągiem do Opola… linią do Opola, bo tylko ona została. Z pewnością jest to pozytywne zamieszanie, bo połączenie z tym prastarym miastem wydaje się konieczne ze względu chociażby na komunikację między miejscowościami. Znam kilka osób, które zmuszone były zrezygnować z pracy właśnie dlatego, że nie miały jak wydostać się z miejsca zamieszkania.

Nie wszyscy pewnie się orientują, linia kolejowa została pozbawiona jednego toru. Po prostu rozebrano go. Mniemam, że nie zaszkodzi to powrotowi do przeszłości. Chyba na dworcach mają podwójne tory, chociaż do końca przekonany nie jestem. Poza tym wątpię, żeby puszczono tyle składów, że zmuszone będą mijać się po drodze.

Osobiście lubiłem ten pociąg, dobrze był skojarzony z połączeniami do Wrocławia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.