blog
nowe wpisy
01-Listopad-2019 (12.47), autor: Jan Drechsler

#24390. Początek listopada

Rano (nie tak wcześnie jak zwykle, bo jazda we mgle przyjemnością nie jest) pojechałem na cmentarz. Z zaparkowaniem miałem więcej szczęścia, niż przypuszczałem, ale była to zasługa niewielkich rozmiarów auta Agnieszki.

Na grobach położyłem to, co miałem ulokować, zapaliłem znicze, ale wydawało mi się, że jest zbyt pusto płycie u teściowej. Wróciłem do straganów i dosyć korzystnie kupiłem chryzantemy. Wygrzebywałem drobne i chwilę rozmawiałem ze sprzedawczynią.

- Powiem panu coś - zaczęła dosyć zagadkowo. - Pewnie się pan uśmieje!

- Dobrego humoru przy cmentarzu nigdy dosyć - odparłem.

- Ma pan głos podobny do Makłowicza - powiedziała śmiejąc się.

- Nie pani pierwsza mi to mówi - rzekłem i pomyślałem sobie ile radości musi mieć Makłowicz, kiedy mówią mu, że ma głos podobny do mojego.

Początek listopada niekoniecznie musi być smutny. W końcu jeszcze żyjemy!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.