blog
nowe wpisy
12-Listopad-2019 (21.48), autor: Jan Drechsler

#24568. Początek nowej kadencji

​Konstytuują się nowe władze centralne kolejnej kadencji. Jakoś niespodzianek nie odnajduję, zbytnich sensacji też nie widzę. Siły, które nawołują do poszanowania praw, same jako pierwsze prawa te łamią. Nihil novi sub sole! Zaczyna grać zakurzona kataryna melodyjki o łamaniu demokracji, konstytucji i wyimaginowanych praw.

Całe szczęście, że mam co robić, polityczną szarpaninę obserwuję z dystansu i czekam na kolejnego komika, który wiedzą natchnioną zacznie konfabulować. Tymi osobnikami ze skrajnych przedziałów krzywej naturalnego rozkładu prawdopodobieństwa nie należy przejmować się zbytnio. Ich postawa blisko graniczy z kiepskim kabaretem. Pośmiać się można, ale tak naprawdę trudno określić z czego. Niech sobie żyją, też są reprezentantami jakichś grup społecznych. Całe szczęście, że oddalonych ode mnie!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.