blog
nowe wpisy
07-Październik-2019 (16.30), autor: Jan Drechsler

#23992. Początek tygodnia

​W tamtym tygodniu poniedziałek był pełen dobrych spraw, a tydzień zakończył się nerwowo. Ty razem jest nieco nerwowo na dzień dobry tygodniowi, ale mam nadzieję, że finiszować będę z uśmiechem jako wygrany.

Założyłem sobie dzisiaj ambitny plan zakończenia jednego tekstu, ale nie potrafię zebrać myśli. To z pewnością skutek nerwówki poniedziałkowej. Na dobrą sprawę, nie jest ona aż tak wielka, ale dotkliwa jak stukanie ciśnienia krwi w sufit czaszki. Być może jestem zmęczony, ale czym? Praca jak w każdy dzień, zmęczenia nie czuję, czyżby też weszło mi pod skórę i drąży wierzchnie pokłady tkanki mięśniowej?

Z początkiem tygodnia trzeba by pomyśleć o nowej dostawie węgla. Zapomniałem, że już prawie się kończy, a zaczynają mrozy. Dzisiaj skrobałem szyby w aucie, bo nie wprowadziłem rydwanu do garażu! Nie popełnię tego błędu dziś wieczorem!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.