blog
nowe wpisy
08-Styczeń-2018 (17.43), autor: Jan Drechsler

#14799. Pożegnanie?

​Chyba nie tak powinienem tę imprezę nazwać. Bardziej spotkanie wielu znajomych z racji przejścia na emeryturę pani Zofii Krzykowskiej. Kilka dni temu zostałem zaproszony i mówiąc szczerze zrobiło mi się miło. Nie przytoczę słów pani dyrektor, które usłyszałem w słuchawce, bo wydaje mi się, że nie zasługuję na takie komplementy.

Nad upominkiem nie zastanawiałem się długo. Nie chciałem się silić na oryginalność. Zrobiłem… uszyłem utopca, który dzierży w dłoni klucz do historii miasta. Chyba się podobał.

Impreza dała także możliwość porozmawiania z kilkoma osobami, z którymi znam się od dawna, ale od jakiegoś czasu nie zdarzyła się okazja na wymianę zdań.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.