blog
nowe wpisy
10-Lipiec-2018 (19.29), autor: Jan Drechsler

#17590. Półfinały

​Oczywiście, że będę oglądał. Już się cieszę na pierwszy mecz, zaczną o 20:00. Przedostatnia odsłona Mundialu wygląda jak Mistrzostwa Europy. Rozgrywki pokazały światową dominację Starego Kontynentu, szkoda tylko, że polska drużyna raczej nie była wskaźnikiem mocy europejskiego futbolu.

Dzisiaj Francja - Belgia, komu kibicować? Pozostanę wierny Polsce pomijając wszystkie zgryzoty. To stwierdzenie oznacza, że jest mi wszystko jedno, kto wygra. Interesuje mnie tylko widowisko.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.