blog
nowe wpisy
20-Luty-2018 (22.52), autor: numer 16

#15565. pogoda/i/trump…

wpierw o pogodzie bo jest latwiej…dzisiaj 22 st. celsjusza, jutro 23…to temparatury z poczatku lata…fluktuacje temperatur podobne do sytuacji z trumpem.

trump podaje w tej chwili bardzo oczywiste fakty nie do zbicia. rosyjskie manipulacje w sprawie wyborow prezydenckich w usa zaczely sie juz 2014 roku kiedy trump nie byl nawet kandydatem na prezydenta…prezydent barak Obama o tym wiedzial ale nic w tej sprawie nie zrobil, majac na uwadze ze, Hilary wygra wybory a wszystko bedzie “zamiecione” pod dywan….

prokurator generalny Robert Mueller ma nieograniczona wladze prowadzac dochodzenie w tej sprawie przeciwko trumpowi…ale to tak jakby udowodnic ze, biale jest czarne…

to cale dochodzenie to jedna “wielka sciema”...

to tyle, mkk.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.