blog
nowe wpisy
08-Styczeń-2019 (20.46), autor: Jan Drechsler

#20092. Pogoda kapuje

​Prosto mówiąc - sypie. Pogoda jak bezmyślny kablarz, sypie obficie i bezmyślnie. Właściwie to nie sypie teraz, ale głowy nie daję, że za chwilę znowu nie zacznie.

Tuż po głównej, obfitej śnieżycy pojechałem w sprawach służbowych i niestety muszę stwierdzić, że odczułem granicę między naszym powiatem, a Bytomiem. Powiatowa droga jeszcze czekała na odśnieżenie, a u sąsiadów asfalty był już czarne. Może marudzę, może powinienem dać szansę zapracowanym służbom drogowym, może droga, którą jechałem należy do którejś z ostatnich kolejności odśnieżania? Jeśli tak, to muszę się uzbroić w cierpliwość, zapewne pługi pojawią się później… Byle nie w kwietniu!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.