blog
nowe wpisy
17-Sierpień-2018 (20.28), autor: Jan Drechsler

#18082. Pogrzeb

​Dzisiaj w Panewnikach miała miejsce ceremonia pożegnalna Bernarda Krawczyka. Msza zaczęła się o 10:00, w kościele franciszkanów ludzi było co niemiara, koncelebrze przewodniczył abp senior Damian Zimoń.

Nie lubię takich wydarzeń, ale kto lubi pogrzeby? Jedyną pewną przyszłością człowieka jest pochówek, smutne to, a z drugiej strony patrząc należy zawsze myśleć, żeby wypełnić chociaż w najmniejszym stopniu swoją misję życiową, nie zaprzepaścić szans rozwoju i skorzystać z wielu możliwości działania. Jednym słowem - nie pogrzebać się za życia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.