blog
nowe wpisy
11-Październik-2018 (21.03), autor: Jan Drechsler

#18904. Polska gra

​Sama nie gra, lecz z Portugalią, moje emocje… takie sobie, niezbyt mnie to rajcuje. Owszem, oglądam, ale jednym okiem. Drugie oko muszę kierować na ekran laptopa, bo przecież nie powinienem pisać bzdur kompletnych i do tego z błędami.

Dobre propagowanie innych dyscyplin sportu, a do tego faktyczne osiągnięcia większe niż zremisowanie ze średniakami światowego futbolu sprawiły, że uczucia lokuję rozsądnie. Nie oznacza to mojej niechęci do piłki nożnej. Chciałbym wygranej naszych, lecz mała wiara umiejętności zawodników powoduje mniejsze oczekiwania. A jak będzie? Zobaczymy, jest dopiero początek gry na Stadionie Śląskim,

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.