blog
nowe wpisy
11-Grudzień-2018 (19.39), autor: Jan Drechsler

#19769. Popis

​Wzniosłem się na wyżyny przewidywalności! Zwykle na noc zamykam samochód w garażu, ale wczoraj zrobiło się późno, kiedy zorientowałem się, że stoi na podwórku. Pogoda była niezła, poza tym byłem wykończony pracą...

Tak, tak, wykończony! Usprawiedliwiam się przed samym sobą, szukam rozsądnej przyczyny, a prawda jest taka, że po prostu nie chciało mi się zejść na podwórko. Pewnie, do wczoraj śnieg nie spadł. dlaczego miałby zasypać Zbrosławice akurat wtedy, gdy moje auto stoi na świeżym powietrzu?

O świcie zobaczyłem jaki dałem popis. Przed domem żadne auto nie stało, tylko kupki śniegu. Nauczony dzisiejszą gimnastyką poranną wprowadziłem już pojazd pod dach. Jestem prawie pewien, że opadu śniegu nie będzie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.