blog
nowe wpisy
16-Styczeń-2020 (13.44), autor: Jan Drechsler

#25453. Porządek

​Dzisiaj spodziewam się gości, z którymi spędzę twórczy wieczór pracując nad melodiami do nowego utworu. Uwaga Agnieszki, że powinienem nieco uładzić moją pracownię, wydawała mi się bezzasadna. Ja mam przecież zawsze porządek u siebie. To, że przedmioty leżą w różnych miejscach, to, że jakiś dres akurat spadł z wieszaka, nie jest powodem, żeby zaraz podejrzewać mnie o bałaganiarstwo.

Oj! Może na stole bywa niedbale. I co z tego, że już od miesiąca? Wszystko, co tam leży jest potrzebne. Gdyby było inaczej, z pewnością wyrzuciłbym do śmieci!

Dla świętego spokoju i dla własnego też, zmusiłem się do zadbania o wizerunek. Przecież nie możemy pracować na stole, na którym spoczywają elementy szopek, sznurki różnego kalibru i kawałki materiału na odzienia do figurek.

Na koniec doszedłem do wniosku, że będę musiał częściej organizować spotkania, chociażby z tego powodu, że wtedy zrobię porządek na stole, który też mi się nieraz przydaje do innych prac, niż montaż szopek.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.