blog
nowe wpisy
15-Kwiecień-2017 (20.27), autor: Jan Drechsler

#10674. Poważne problemy

Ostatnie przed świętami zakupy, to naprawdę drobiazgi albo poszukiwanie czegoś, czego brak dziwnym trafem się pojawił. Dosyć wcześnie zjawiłem się w markecie i ze zdziwienia aż przysiadłem. Kolejka po pieczywo rozmiarów największego kryzysu w socjalizmie. Może rzeczywiście sprzedają w tym stoisku artykuły rozpływające się w ustach, ale żeby przed świętami robić sobie poważne problemy i czekać nie wiem jak długo, to chyba przesada. Ja kupiłem pieczywo w Zbrosławicach o godzinie 5:30 bez kolejki. Nie wiem jak było później, ale wiadomo, że kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje. Widocznie później trzeba postać.

Jeszcze poważniejszy problem miała pewna pani, która wybierała por. Robiła to tak długo, że zacząłem ją obserwować. Grubego nie chciała, cienki też jej nie odpowiadał, a ten wybrany miał liście krzywo przycięte. W sumie też jej sprawa, ale narobiła bałaganu, pory pospadały. Ciekawi mnie kryterium wyboru takiego warzywa.

Moje poważne problemy nie istnieją. Wypoczywam i świętuję w wymarzony sposób. Aktywnie i pasywnie na zmianę. Widocznie sobie zasłużyłem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.