blog
nowe wpisy
06-Styczeń-2019 (20.57), autor: Jan Drechsler

#20049. Powitanie codzienności

​Po wszystkich świątecznych okazjach, spotkaniach, biesiadach mam nadzieję, że jutro nastąpi powrót do codzienności. Rok przestanie być nowym, ale bieżącym, nauczymy się wpisywania w dokumentach i korespondencji liczby 2019. Z tym zwykle jest problem, bo odruchowo ręka jest szybsza od mózgowia.

Jutro powitam codzienność niczym dzisiejsi Trzej Królowie. Skoro świt będę uciekał z domu do pracy. Podstawową różnicą będzie to, że żaden anioł mnie nie zbudzi, pewnie sam się zerwę około 4:00. Poza tym pojadę samotnie, a nie w trójkę i co najważniejsze - królem nie jestem… mędrcem też nie bardzo, może magiem? Tak też zwą przecież Kacpra, Melchiora i Baltazara. Raczej magikiem, z tym się zgadzam i w takiej postaci pragnę powitać noworoczną codzienność.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.