blog
nowe wpisy
27-Grudzień-2019 (18.34), autor: Jan Drechsler

#25212. Poświąteczne “albo”

​Taki dziwny dzień się wydarzył, piątek przed weekendem. Człowiek nie jest w stanie niczego załatwić, bo dowiaduje się, że jakiś przybytek jest zamknięty z różnego powodu.

Albo ktoś akurat po świętach zachorował i prawdopodobnie zjawi się w pracy dopiero po Nowym Roku.

Albo inna osoba jest na tyle odważna, że mówi wprost, że nie chce się po świętach angażować nawet w myślenie, a jedyną sprawą, którą planuje, jest zorganizowanie nocy sylwestrowej.

Albo zupełna szczerość, czyli: “A dałby pan sobie święty spokój, panie doktorze!”

Albo kolejne poświąteczne, tym razem moje: “A mam to wszystko gdzieś, odczepcie się ode mnie!”

Upływa lekki w nastroju piątek, pełen sugestii, żeby niczym się nie przejmować. Niech tak będzie, jest mi w tej atmosferze bardzo miło.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.