blog
nowe wpisy
03-Luty-2019 (19.33), autor: Jan Drechsler

#20423. Powodzenie

​Dzisiaj powiodło się skoczkom, 1 miejsce zdobył Kamil Stoch, 3 - Dawid Kubacki, 4 - Piotr Żyła, a 6 - Jakub Wolny. To lubię, jakoś tak lżej się robi na sercu, z większą energią podchodzę do nowego tygodnia.

Zaplanowaliśmy niedzielny wyjazd do Szczerbic, zatęskniłem przede wszystkim za wnukami oczywiście. Staszek i Antoś rosną jak na drożdżach, rozwijają się i z powodzeniem… łapią przedszkolne nawyki. Taka kolej rzeczy, jeśli mają dobre humory to oznacza, że chłopcy są zdrowi.

Jazda w tamtą stronę nastręczała nieco trudności. W mgle jeździ się mało przyjemnie, zwłaszcza w gęstej. Nie było aż tak źle, z powodzeniem zjechaliśmy z autostrady w odpowiednim momencie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.