blog
nowe wpisy
08-Kwiecień-2018 (15.31), autor: Jan Drechsler

#16282. Powrót do przeszłości

​Do nie tak dalekiej, ale nieco zapomnianej ten powrót nastąpił. Ruch jest najlepszym lekarstwem na wiele dolegliwości, ale przede wszystkim doskonałą profilaktyką. Tego tłumaczyć nie muszę, sam doświadczam dobrodziejstw pływania i biegania. Zapomniałem nieco o długich wędrówkach po okolicznych miejscach pełnych uroku i jak się okazuje natchnienia w pomysły wszelakie.

Przeniosłem się dzisiaj swoim jestestwem do Dolomitów, co zaowocowało kilkoma nagranymi na dyktafon motywami. Takich koncepcji nie wysiedzi się w rodzinnym gnieździe, trudno je rejestrować podczas biegu, a w basenie jest zupełnie niemożliwe. Przypuszczam, że ten powrót do przeszłości stanie się moją przyszłością.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.