blog
nowe wpisy
07-Styczeń-2018 (19.58), autor: Jan Drechsler

#14756. Powrót

​Definitywny koniec ze świętowaniem. Jutro powrót do codzienności i dobrze, że tak się stanie, bo nieco męczą te przeróżne okazje. Człowiek nie wie za co się złapać, czy rozpoczynać jakieś działanie, czy odstawić na potem, kiedy świat pracy dojdzie do normy.

Wkroczenie w codzienność będzie także powrotem do nie tak dawnych życzeń. Nadchodzi czas na czynne oczekiwanie obiecanego szczęścia, pomyślności i zdrowia (podobno przede wszystkim). Jeśli się coś nie spełni, każdej osobie wypomnę to za rok.

Nie wszyscy szczęśliwie powrócą do domu po weekendzie. Czytałem o wypadkach drogowych w naszym powiecie. Natomiast Agnieszka i ja wracaliśmy ze Szczerbic rekordowo długo. Po drodze mijaliśmy trzy wypadki, w tym chyba dosyć poważny za Rybnikiem, bo policja zamknęła dojazd do autostrady.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.