blog
nowe wpisy
08-Lipiec-2019 (16.11), autor: Jan Drechsler

#22695. Powrót

​Żeby coś sklecić, co można by nazwać powieścią, muszę powróć do dawnych lektur. Chcąc napomknąć nieco o historii, więcej niż “nieco” wpleść w akcję, nie mogę pisać bzdur. Co fantazja do głowy przyniesie, to może sobie fruwać w obłokach, ale realia muszą stąpać twardo po twardej podstawie.

Całe szczęście, że pamiętam jakie pozycje czytałem dawniej, a także wiem, co powinienem przeczytać jeszcze dodatkowo. Problem jedynie jest taki, kiedy to wszystko przynajmniej przewertować? Dobrze, że mnie termin nie goni, bo chyba bym oszalał.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.