blog
nowe wpisy
10-Sierpień-2019 (21.10), autor: Jan Drechsler

#23142. Powtórka

​Wszystko jakoś się kręci, to jest prawo natury. Sam tego nie wymyśliłem, byli mądrzejsi, są mądrzejsi i z pewnością będą. Taki Kopernik zajmował się obrotami i to nie jedynie sfer niebieskich. Przecież sformułował prawo Kopernika, o którym zapomnieliśmy. Ja nie zapomniałem, ale takie tuzy europejskie, mieniące się znawcami ekonomii.

Nie o Europie, nie o politykach chcę pisać, ale o moich poczynaniach. Powtórka jest jak obrót działań powiedzmy - twórczych. Wznoszę szopki na wystawę i nie tylko na wystawę. Kolejny raz mnożą mi się elementy. Docelowo miałem skończyć w sierpniu dwie sporych rozmiarów, ale z powodu… wolę wstawić wielokropek, niż poddać się samokrytyce! No! Zrobiłem więcej elementów, bo niektóre nie pasują do całości. Taka powtórka z przeszłości, z normalności. Nieco nienormalnej normalności.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.