blog
nowe wpisy
06-Marzec-2019 (19.05), autor: Jan Drechsler

#20871. Pożyteczny dziadek

​Czasem do czegoś mogę się przydać, chociażby w roli dziadka spędzającego kilka godzin z wnukiem. Rano, kiedy Wiolka zawoziła chłopców do ich miejsc dziennego pobytu (ależ napisałem, niech mnie licho…!), okazało się, że przedszkole Stasia jest zamknięte z niewiadomych przyczyn. Kilka telefonów, omawiających strategię działania, bo Agnieszka miała swoje zaplanowane sprawy, a potem nastąpiło moje przyzwolenie:

- Oczywiście, że Stachem zostanę. Mam go pilnować? To raczej on musi mnie pilnować!

Robiłem swoje na komputerze, a on swoje z zabawkami. Ja zerkałem znad ekranu, żeby wiedzieć, co robi, a on zerkał też, żeby mieć przekonanie, że nie widzę wszystkiego. Obaj byliśmy grzeczni, Staś nabałaganił nieco mniej niż ja, domu nie spaliliśmy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.