blog
nowe wpisy
15-Styczeń-2020 (18.21), autor: Jan Drechsler

#25443. Pracowita środa

​Siedzę nad tekstami, a raczej przed nimi, bo piszę za pomocą komputera, pracuję cały dzień. Bez przesady oczywiście, ale jeszcze wczoraj biadoliłem nad niemożnością koncentracji. W sumie mogę stwierdzić, że mam pracowitą środę i to z efektami. Kolejny rozdział kryminału jest gotowy, ale co najważniejsze także koncepcja dalszego ciągu i powiązania z wątkami, które już wcześniej napisałem.

Pracowitość środy była także możliwa, bo nasz sąsiad zrobił coś za mnie. Naciął większą ilość drewna opałowego, teraz narąbanie podpałki nie stanowić będzie problemu. Jak widać, założone plany wykonać może ktoś inny i wtedy praca nie jest taka męcząca. smile

Czeka mnie jednak jeszcze jeden wysiłek. Jedziemy z Szymonem na siłownię. Tam niestety nikt za mnie nie wykona pracy, anie nie będzie fizycznie lekka jak stukanie po klawiaturze.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.