blog
nowe wpisy
20-Luty-2018 (17.05), autor: Jan Drechsler

#15560. Próba

​Dzisiaj ostatnia próba przed wyjazdem do Torunia. Będzie trochę emocji (trochę!), ale z pewnością nie tyle co na miejscu. Przygotowania szły dobrze, nie napiszę, że bardzo dobrze, bo zawsze coś można zrobić lepiej.

Staram się zapomnieć o całej eskapadzie, ale jestem jednym z organizatorów, więc nawet nie wypada odsuwać się w cień. Jeśli tak jest, to dla komfortu psychicznego zrobię przynajmniej tyle, że bardziej będę obserwatorem czekającym na zadania, niż koniem pociągowym. Na tym etapie są ludzie bardziej doświadczeni i każda moja uwaga byłaby niestosowna. Mądrzyć sie mogłem podczas pisania tekstu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.