blog
nowe wpisy
13-Luty-2018 (23.46), autor: numer 16

#15399. prof./janusz/dietrych….

kierownik katedry podstaw konstrukcji maszyn na politechnice slaskiej w gliwicach na ul. konarskiego, na wydziale mechaniczno-energetycznym w moich czasach….

byl raczej filozofem….

mial takie powiedzenie “ZYCIE MA CHARAKTER STOCHASTYCZNY”.

I tak czytajac aktualne wiadomosci bardzo naglaszane przez media o umieraniu a to bez szans na przezycie na zwykla grype ludzi zupelnie zdrowych, podlega temu stochastycznemu charakterowi.

statystyka to inne “zwierze”.....patrzac z tego punktu widzenia to przyrost naturalny ludzi na swiecie rosnie bez wzgledu na wojny, kataklizmy, epidemie etc. a za nie dlugo nie bedzie tego mozna wyzywic….

tylko w usa mozna znalezc te stochastyczne dziwolagi ludzkiego zycia…

ja jeszcze jak widac pisze na tym blogu, mkk.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.