blog
nowe wpisy
13-Lipiec-2019 (21.25), autor: Jan Drechsler

#22753. Propozycja na weekend

​Imprez wokoło tyle, że człowiek albo wybiera coś i korzysta z dobrodziejstwa organizatorów, albo kompletnie głupieje i zostaje w domu ze swoją głupotą i niezdecydowaniem. Ja zostałem w domu, może i z głupotą, ale nie z powodu niezdecydowania. Zawziąłem się i wykonałem pewne prace, które powinny zaowocować w niedalekiej przyszłości. Tak cały czas nie siedziałem w domu, przed momentem wróciłem z Parku Wodnego. Atmosfera cudowna, pewnie nie dla firmy, bo ludzi jakby mało, dla mnie cudowna. Miałem pas dla siebie w basenie pływackim.

Wracam do tytułu, bo pisze o wszystkim, tylko nie o mojej propozycji. A wiąże się ona z nastrojem letniego wieczoru. Popijam sobie drinka, na którego przepis podaję:

- 50 ml Żołądkowej Gorzkiej

- 200 ml Sprite

- 2 plasterki świeżego ogórka

- sporo lodu

Taki nieco damski drink, dobrze się sączy, a pomysły same napływają do głowy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.