blog
nowe wpisy
12-Styczeń-2019 (21.28), autor: Jan Drechsler

#20142. Przeleciała

​Ani nie wiem jak to się stało, że kończy się sobota. Przeleciała jakby niezauważona. Tak się nieraz dzieje, że dzień się kończy, a człowiek nawet nie wie kiedy. Mam odczucie, że wskazówki zegara zamieniły się w skrzydła wiatraka i popchnęły czas szybciej, niż normalnie.

Do tego mam odczucie zmarnowanego czasu, ale kiedy robię rachunek sumienia, wychodzi na to, że wiele spraw popchnąłem znacznie do przodu. Były to wprawdzie drobiazgi, lecz takie, które podskórnie drażniły mnie i wyprowadzały z komfortu psychicznego.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.