blog
nowe wpisy
03-Listopad-2018 (20.10), autor: Jan Drechsler

#19245. Przeprowadzka

Nie zmieniam adresu, nie wyprowadzam się ze Zbrosławic. Przeprowadzam mój pokój, tak zwaną pracownię w dwa inne miejsca w domu. Część wylądowała w piwnicy, oczywiście po solidnym zabezpieczeniu, a niektóre rzeczy wyniosłem do pokoju piętro wyżej. Jest jeszcze trzecie miejsce docelowe - śmietnik.

Operacja o kryptonimie “pustka” jest niezwykle potrzebna, bo od poniedziałku rusza renowacja. Za kilkanaście dni nie poznam swojego kultowego pokoju. Trochę żal?... a skądże! Oby jak najprędzej nabrał nowego wyrazu, bo już mnie szlag trafia, gdy do niego wchodzę!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.