blog
nowe wpisy
05-Październik-2017 (18.55), autor: Jan Drechsler

#13296. Przerwa

​Oglądam mecz Armenia - Polska, własnie teraz trwa przerwa. Wcale nie było pewne, czy nasi poradzą sobie z dziwnie trudnym przeciwnikiem. Nawet teraz, kiedy po 45 minutach prowadzą 3:1.

Pierwszy gol w 2-ej minucie z pewnością był podmuchem w skrzydła graczy. Pierwsze 30 minut to pokazowa lekcja gry dla oszołomionych Ormian. Potem ten wiatr nieco zesłabł albo skrzydełka opadły. Skutkiem tego Armenia zdobyła gola.

Należy się cieszyć z wyniku, ale póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Bardzo chciałbym, żeby możliwe stało się dla polskiej drużyny. Każdy pewnie chce.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.