blog
nowe wpisy
19-Listopad-2017 (20.57), autor: Jan Drechsler

#14003. Przeżyłem!

​Dwie rodzinne imprezy przeżyłem. Chociaż nie mam pojęcia jak dokonałem tego wysiłku kulinarnego. Stwierdzam jednoznacznie, że po latach wprowadzania racjonalnych upodobań żywieniowych nie potrafię wpakować tyle do siebie, co przed pięciu laty. Kiedyś ilość jedzenia nie miała dla mnie znaczenia, obecnie zatykam się i koniec.

Nie martwi mnie to wcale, bo rozpychanie żołądka, przekarmianie się prowadzi do wiadomego celu. Nie po to zrzucałem zbędny smalec, żeby teraz znowu faszerować się smakołykami, co dawało konkretne na wadze konsekwencje.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.