blog
nowe wpisy
05-Październik-2018 (21.36), autor: Jan Drechsler

#18832. Przygoda

​Podobno wiodę życie pełne przygód. Nie ma w tym stwierdzeniu zbytniej przesady, bo nie nudzę się i na atrakcyjność zdarzeń nie narzekam.

To co przydarzyło mi się dzisiaj o poranku należy do gatunku motoryzacyjnego. Auto zastałem przed domem zaparowane, a przednią szybę pokrywał lód. Niczego w tym szczególnego na razie nie ma. Włączyłem silnik i zacząłem robić wszystko, żeby poprawić widoczność w kokpicie. Dmuchawę skierowałem na przednią szybę i wyszedłem z samochodu z zamiarem przetarcia reszty szkieł. Niechcący zatrzasnąłem drzwi, a wtedy usłyszałem klaśnięcie zamków. Zatrzasnęły się na amen razem z kluczykami w stacyjce. Dobrze, że to stało się pod domem, bo skorzystałem z kluczyka zapasowego. Gdzieś dalej będąc pewnie wypaliłbym całe paliwo zanim zdecydowałbym się na drastyczne kroki żeby wejść do środka.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.