blog
nowe wpisy
05-Luty-2018 (20.58), autor: Jan Drechsler

#15271. Przymroziło

​Wczoraj napadło śniegu, a dzisiaj przymroziło. Krajobraz zrobił się adekwatny do pory roku. Powinienem się cieszyć, bo są to moje klimaty. Jest niestety inaczej i to nie z powodu zmiany upodobań termicznych. Moje auto, moja poczciwa kobyła mechaniczna stoi na dworze, bo nie ma dla niej miejsca pod dachem.

Pewnie i ma to swoje zalety, bo nie trzeba iść do garażu przez labirynt piwniczny, bo nie robi się hałasu przed świtem, bo nie trzeba wieczorem wjeżdżać, ale podstawowa wada jest taka, że w warunkach zimowych zanim się ruszy w rejs, należy auto odśnieżyć, odrapać ze szronu i ogrzać nieco. Dlatego przymrożenie świata mało mnie cieszy. Widać stałem się wygodny.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.