blog
nowe wpisy
07-Luty-2018 (20.39), autor: Jan Drechsler

#15304. Przyrastam

​A może to one do mnie przyrastają? Co takiego? Nowe okulary, niby nic takiego, bo przecież w mieście zaraz po aptekach, to właśnie zakładów optycznych jest najwięcej. A jednak w moim przypadku zdecydowanie się na zmianę szkieł nie było sprawą prostą. Zwlekałem długo, a dlaczego, tego nie potrafię uzasadnić. Chyba, że głupota jest jakimś konkretem usprawiedliwiającym.

Czy nowe bryle są dobre? Chyba tak, bo lepiej widzę, przecież taki jest cel zakładania na nos dodatkowego wspomagania wzroku. Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby, gdybym kupił sobie różowe okulary, bo świat widziany przez nie może realistyczny nie jest, ale mniej denerwujący.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.