blog
nowe wpisy
09-Maj-2019 (22.22), autor: Jan Drechsler

#21796. Refleksja…

​Przebywanie na Ziemi jest wędrówką po drogach, ścieżkach i bezdrożach. Rozpychaniem się miedzy ciernistymi krzakami, upadkami na zaoranych polach albo ranieniem stóp na ścierniskach. Koło fortuny raz się wznosi, raz opada, takie są prawa natury człowieka.

Z losem można się zgadzać albo nie, można poddawać się wichrom albo iść na przekór wiejącym sztormom. Wszystko jest do wytrzymania prócz miażdżącej sile tegoż koła…

Nieraz przychodzi czas na refleksje, których źródła tryskają na bardzo osobistym poletku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.