blog
nowe wpisy
12-Kwiecień-2019 (21.00), autor: Jan Drechsler

#21440. Rekolekcje

Trwają ​wielkopostne rekolekcje w Zbrosławicach, prowadzi je ojciec redemptorysta z Krakowa. Żeby było ciekawiej dodam, iż jest on egzorcystą archidiecezji krakowskiej. Poszedłem na kazanie dla mężczyzn trochę z potrzeby ducha, trochę z ciekawości, nie ukrywam.

Obawiałem się, że ta moja potrzeba ducha natknie się na bicie po łapach, ale nic takiego się nie stało. Trochę inne spojrzenie na znane problemy, bez żadnego straszenia i wygrażania. Teraz mam nieco do przemyślenia i dobrze, bo po to poszedłem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.